do początku mapa serwisu kontakt  
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ » TERMINARZ

 

TERMINARZ

 

Imprez Sportowych PSZS w Wieluniu na rok szkolny 2021/2022

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007-2008)

 

 

Lp.

 

Dyscyplina

(szkoła odpowiedzialna)

 

Powiatowe

 

Półfinał

 

Finał

 

1

 

Indywidualne biegi przełajowe

(SP Konopnica)

16.09.2021

Ostrówek

10.00

 

28.09.2021

 

Uniejów

 

2

 

Sztafetowe biegi przełajowe

(SP Osjaków)

01.10.2021

Osjaków

10.00

13.10.2021

 

Sieradz 11.00

19.10.2021

 

Sieradz

 

 

 

3

Tenis Stołowy

dziewcząt

i chłopców

(SP Mierzyce)

 

 

 

 

 

18.10.2021

Mierzyce

 

9.00

04.11.2021

 

Łask

 

 

 

 

08.11.2021

 

Wieruszów (dz)

05.11.2021

Łask

09.11.2021

 

Rawa Maz. (chł)

 

 

4

Badminton drużynowy

(dz +chł)

11.10.2021

Osjaków

9.00

 

 

04.11.2021

 

Pabianice

 

 

 

5

Piłka ręczna

 

Dziewczęta

(SP Biała)

09.11.2021

Biała

9:00

 

 

Biała

 

9:30

22.11.2021

 

Piotrków Trybunalski

Piłka ręczna

 

Chłopcy

(SP Biała)

10.11.2021

Biała

9:00

 

 

Wieluń

9:30

23.11.2021

 

Łódź

 

 

 

6

Unihokej

 

Dziewcząt

(SP Biała)

28.10.2021

Biała

9:00 Startują tylko Mistrzowie Gmin.

22.11.2021

 

SP 9 Sieradz

02.12.2021

 

Sieradz

Unihokej

 

Chłopcy

(SP Biała)

29.10.2021

Biała

9:00 Startują tylko Mistrzowie Gmin.

23.11.2021

 

SP 9 Sieradz

03.12.2021

 

Sieradz

 

7

 

Szachy

(SP 5 Wieluń)

09.12.2021

PMDKiS

w Wieluniu

9.00

13.12.2021

 

PMDKiS

w Wieluniu 10:00

17.12.2021

 

Zgierz

 

 

 

8

Piłka siatkowa

 

Dziewczęta

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 19.01.2022

9:00

27.01.2022

 

Zduńska Wola

10:00

01.02.2022

 

Pajęczno

Piłka siatkowa

 

Chłopcy

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 20.01.2022

9:00

27.01.2022

 

Wieluń

02.02.2022

 

Tomaszów Maz.

 

 

 

9

Koszykówka

 

Dziewczęta

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 14.03.2022

9:00

22.03.2022

 

Łask

10:00

30.03.2022

 

Łask

Koszykówka

 

Chłopcy

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 15.03.2022

9:00

23.03.2022

 

Zd.Wola

10:00

31.03.2022

 

Skierniewice

 

10

Pływanie

(SP 4 Wieluń)

            27.10.2021

godz.13.00

Wieluń

 

04.11.2021

 

Sieradz

11:00

10.11.2021

 

Skierniewice

 

11

 

Liga LA

(SP Ostrówek)

17.05.2022

Ostrówek
9:00

24.05.2022

 

Sieradz MOSiR 9:00

02.06.2022

 

Bełchatów

 

 

 

 

12

Piłka nożna

 

Dziewczęta (do ustalenia)

26.05.2022

Ostrówek
9:00

06.06.2022

 

Wieluń 10:00

09.06.2022

 

Rawa Maz.

Piłka nożna

 

Chłopcy

(do ustalenia)

Finał Powiatowy: 27.05.2022

9:00

02.06.2022

 

Wieluń 10:00

10.06.2022

 

Zgierz

 

 

13

Siatkówka Plażowa dziewczęta i chłopcy

(SP 2 Wieluń)

31.05.2022

Orlik” Wieluń

9.00

09.06.2022

 

do ustalenia

 

15.06.2022

 

Sulejów

Grupy eliminacyjne do piłki nożnej (chł), koszykówki (dz +chł), siatkówki (dz + chł):

Grupa A: Gminy Wierzchlas, Osjaków, Pątnów (koordynator – Fuks Damian tel. 660 531 418 )

Grupa B: Gminy Biała, Mokrsko, Skomlin (koordynator – Wolny Sylwester tel. 503 761 648 )

Grupa C: Gminy Konopnica, Ostrówek, Czarnożyły ( koordynator – Kipigroch Arek tel.667 957 158)

Grupa D: Gmina Wieluń (koordynator – Derbis Tomek – tel.793 227 728)

Regulaminy  na stronie: www.lszs.pl                                                                                                             Nauczyciele zgłaszający się na zawody sportowe zobowiązani są do sędziowania.

Plik do pobrania:

/out_data/terminarz_ims2.doc

 

 

 

 

 

T