do początku mapa serwisu kontakt  
LICEALIADA » TERMINARZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 j
 

LICEALIADA 2020-2021

 

 

 

LP

DYSCYPLINA

(szkoła odp.)

POWIAT

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA

FINAŁ

MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA

  1.  

indywidualne biegi przełajowe

(ZS 3)

 

23.09.2021

Wieluń

WOSiR godz.12:00

-----------

28.09.2021

Uniejów

  1.  

liga lekkoatletyczna

( II LO )

 

Kwiecień

II LO,

 

----------

-----------

  1.  

sztafetowe biegi przełajowe

(ZS 3)

05.10.2021

Wieluń

WOSiR  godz 12.00

13.10.2021

Sieradz

 

19.10.2021

Sieradz

  1.  

Badminton

 ( II LO )

dziewczęta

20.10.2021

II LO

godz. 8.00

-----------

28.10.2022

Łódź

chłopcy:

19.10.2021

II LO

godz. 8.00

  1.  

pływanie – sztafety

(I LO)

 

29.10.2022

pływalnia

godz. 08.00

04.11.2021

Sieradz

 

17.11.2021

Łódź ,

 

  1.  

piłka ręczna

(ZS 3)

dziewczęta:

03.11.2021

Hala godz.08.30

16.11.2021

Wieluń

23.11.2021

Piotrków Trybunalski

chłopcy:

04.11.2021

Hala godz.08.30

18.11.2021

Wieluń

 

24.11.2021

Łódź

  1.  

koszykówka 3x3

( I LO )

Dziewczęta  i chłopcy

30.11.2022

ZS 1  godz. 09.00

 

----------

----------

  1.  

Szachy dz. + chł.

(ZS 2)

         07.12.2021

Wieluń

PMDKiS godz. 9.00

----------

 

14.12.2021

Wieluń

 

  1.  

tenis stołowy

(ZS 2)

dziewczęta:

15.12.2021

ZS 2  godz. 09.00

 

13.01.2022

Wieluń

 

19.01.2022

Łódź

chłopcy:

16.12.2021

ZS 2  godz. 09.00

14.01.2022

Zduńska Wola

 

20.01.2022

Łódź

  1.  

piłka siatkowa

(I LO)

dziewczęta:

01.03.2022

ZS 1 godz. 08.30

 

10.03.2022

Wieluń

15.03.2022

Piotrków Tryb.

chłopcy:

02.03.2022

ZS 1 godz.  08.30

11.03.2022

Wieluń

16.03.2022

Tomaszów Maz.

  1.  

koszykówka

(I LO)

dziewczęta:

15.03,2022

Godz. 08.30

25.03.2022

Łask

30.03.2022

Aleksandrów Ł.

chłopcy:

16.03,2022

Godz. 08.30

28.03.2022

Zduńska Wola

 

31.03.2022

Skierniewice

  1.  

 

drużynowe Biegi Przełajowe

( II LO )

 

 

07.04.2022

Wieluń

WOSiR  godz 12.00

 

----------------

12.04.2022

Bełchatów

 

  1.  

piłka nożna

(ZS 2)

dziewczęta:

05.04.2022

ZS2 godz. 09.00

21.04.2022

Wieluń

 

26.04.2022

Piotrków Tryb.

chłopcy:

06.04.2022

ZS2 godz. 09.00

22.04.20

Sieradz

27.04.2022

Pajęczno

  1.  

piłka siatkowa plażowa

(ZS 1)

dziewczęta:

24.05.2022

ZS 1 godz.  09.00

09.06.2022

Sieradz

 

            14.06.2022

Łódź

chłopcy:

2505.2022

ZS 1 godz.  09.00