do początku mapa serwisu kontakt  
LICEALIADA
MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W RAMACH LICEALIADY 2017/2018

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH

 

PRZEŁAJOWYCH W RAMACH LICEALIADY 2017/2018

 

DZIEWCZĘTA

 

miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

pkt

1

Jajczak Marta

I LO

9

2

Włodarczyk Dominika

II lO

8

3

Marciniak Agnieszka

I LO

8

4

Kuźnik Weronika

I LO

7

5

Kurpet Monika

ZS 1

7

6

Dobroć Barbara

ZS 3

7

7

Kańtoch Patrycja

I LO

7

8

Kurpet Beata

ZS 1

7

9

Foltyńska Ewa

ZS 1

6

10

Górka Wiktoria

I LO

6

11

Sygidus Kinga

ZS 1

6

12

Bernaś Kinga

II LO

6

13

Mateusiak Aleksandra

I LO

6

14

Parzybut Klaudia

ZS 1

6

15

Musiałek Natalia

ZS 1

6

16

Kozica Beata

I LO

6

17

Tomczak Julia

I LO

5

18

Grygowska Wiktoria

II LO

5

19

Wawrzyniak Monika

ZS 2

5

20

Ostrycharz Małgorzata

I LO

5

21

Ścigała Daria

I LO

5

22

Grajoszek Klaudia

I LO

5

23

Dubas Dominika

I LO

5

24

Mordal Monika

ZS 1

5

25

Świtoń Nikola

ZS 1

5

26

Kośmider Wiktoria

ZS 2

5

27

Janas Natalia

ZS 1

5

28

Kalemba Klaudia

I LO

5

29

Mateusiak Zuzanna

II LO

5

30

Matławska Zuzanna

I LO

5

31

Kubiak Nikola

ZS 1

5

32

Wolniak Ola

II LO

5

33

Dubińska Joanna

ZS 1

4

34

Klimaszewska Julia

ZS 1

4

35

Śmiałkowska Katarzyna

ZS 2

4

36

Krause Paulina

ZS 1

4

37

Wróbel Dajana

ZS 1

4

38

Górna Dominika

ZS 1

4

39

Tomaszewska Izabela

ZS 1

4

40

Paduszyńska Wiktoria

I LO

4

41

Wieczorek Anna

ZS 3

4

42

Rydzewska Agata

ZS 3

4

43

Kowalska Kamila

ZS 3

4

44

Krajcer Katarzyna

ZS 1

4

45

Kalemba Renata

ZS 1

4

46

Matyska Martyna

ZS 2

4

47

Hadryś Oliwia

ZS 2

4

48

Kita Paulina

ZS 2

4

49

Walczak Sandra

II LO

3

50

Pilarczyk Karolina

II LO

3

51

Sobczak Zuzanna

II LO

3

52

Chałupka Julita

ZS 3

3

53

Płaczyk Małgorzata

ZS 3

3

54

Bachorska Ewa

ZS 3

3

55

Białek Klaudia

ZS 3

3

56

Rosińska Kinga

KLO

3

57

Sowa Natalia

II LO

3

58

Kubica Weronika

II LO

3

59

Przymuszała Iga

ZS 3

3

60

Kowalska Martyna

II LO

3

61

Krzywda Sara

ZS 3

3

62

Siwek Klaudia

ZS 1

3

63

Bujnowicz Wiktoria

ZS 3

3

64

Pindak Justyna

ZS 1

3

65

Grzelak Zuzanna

ZS 2

2

66

Kościańska Ilona

ZS 2

2

67

Porażka Wiktoria

II LO

2

68

Łuczak Patrycja

ZS 2

2

69

Mikołajczyk Weronika

ZS 2

2

70

Bącela Weronika

II LO

2

71

Pijanka Maja

II LO

2

72

Bola Dominika

ZS 2

2

73

Perka Weronika

I LO

2

74

Szczepaniak Katarzyna

ZS 2

2

75

Mandat Patrycja

II LO

2

76

Blabuś Michalina

I LO

2

77

Fajerska Natalia

ZS 3

2

78

Karbownik Weronika

ZS 2

2

79

Kiełbasa Milena

ZS 3

2

80

Sobera Katarzyna

ZS 2

2

81

Błach Monika

II LO

2

82

Bednarska Sandra

ZS 3

1

83

Lis Anita

II LO

1

84

Krupka Agnieszka

ZS 2

1

85

Smug Weronika

II LO

1

86

Drab Wiktoria

ZS 3

1

87

Mazurek Martyna

ZS 2

1

88

Ignaczak Noemi

ZS 2

1

89

Maciejewska Beata

ZS 2

1

90

Ciężka Angelika

ZS3

1

91

Gusta Klaudia

ZS3

1

92

 

 

1

93

 

 

1

94

 

 

1

95

 

 

1

96

 

 

1

97

 

 

1

98

 

 

1

99

 

 

1

100

 

 

1

 

 

 

 

 

 

                                                                   

Dziewczęta, który zajęły  pierwsze 5  miejsc będą reprezentować powiat wieluński na Finałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Zawody te odbędą się w

Uniejowie 28.09.2017r.

 

 

Klasyfikacja końcowa szkół :

 

  1. Zespół Szkół nr 1                                      96 pkt.
  2. I Liceum Ogólnokształcące                     92 pkt.
  3. II Liceum Ogólnokształcące                    59 pkt.
  4. Zespół Szkół nr 3                                      48 pkt.
  5. Zespół Szkół nr 2                                      46 pkt.
  6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące      3 pkt.

 

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH

 

PRZEŁAJOWYCH W RAMACH LICEALIADY 2017/2018

 

CHŁOPCY

 

 

miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

pkt

1

Smolnik Dominik

ZS 1

9

2

Mordalski Jacek

I LO

8

3

Skupiński Damian

ZS 2

8

4

Zajączkowski Rafał

ZS 2

7

5

Dworczyński Grzegorz

I LO

7

6

Golec Hubert

ZS 2

7

7

Rybiałek Bartosz

ZS 1

7

8

Gaj Patryk

ZS 1

7

9

Bojer Szymon

ZS 3

6

10

Jamiński Bartłomiej

II LO

6

11

Pawlak Bartosz

ZS 1

6

12

Modrzejewski Szymon

ZS 2

6

13

Bujak Kamil

ZS 2

6

14

Jakubowski Daniel

ZS 1

6

15

Dwornicki Bartosz

ZS 1

6

16

Jakubowski Wojciech

ZS 1

6

17

Żuchowski Franciszek

I LO

5

18

Jarząbek Dawid

I LO

5

19

Janus Szymon

ZS 1

5

20

Dugacz Kacper

ZS 1

5

21

Wachowski Piotr

ZS 3

5

22

Merta Jakub

ZS 2

5

23

Brożyński Jakub

ZS 2

5

24

Skupiński Jakub

ZS 2

5

25

Braliński Patryk

ZS 1

5

26

Sakowski Kacper

II LO

5

27

Chmielecki Adam

I LO

5

28

Skotarski Tomasz

ZS 1

5

29

Mielczarek Jakub

ZS 1

5

30

Kowalczyk Bartosz

ZS 3

5

31

Maślanka Damian

ZS 2

5

32

Faiński Mateusz

ZS 2

5

33

Mielczarek Adrian

ZS 3

4

34

Kolbert Artur

ZS 2

4

35

Janicki Miłosz

ZS 1

4

36

Sas Konrad

ZS 2

4

37

Nowak Dawid

ZS 3

4

38

Machelski Paweł

I LO

4

39

Walkowiak Rafał

ZS 2

4

40

Łyczko Kamil

ZS 2

      4

41

Grzesiuk Bartosz

ZS 1

4

42

Płuciennik Bartłomiej

ZS 2

4

43

Janicki Kordian

 ZS 1

4

44

Choczaj Jakub

ZS 3

4

45

Spodymek Hubert

II LO

4

46

Kleszcz Michał

ZS 1

4

47

Brański Dominik

I LO

4

48

Kałuża Piotr

ZS 1

4

49

Śmiałek Mateusz

ZS 1

3

50

Wróbel Kacper

ZS 1

3

51

Napieraj Łukasz

ZS 3

3

52

Kacała Dawid

ZS 3

3

53

Bedka Hubert

II LO

3

54

Ścigała Jakub

I LO

3

55

Jagielski Tomasz

I LO

3

56

Rychter Wojciech

I LO

3

57

Bartela Michał

I LO

3

58

Piesyk Michał

ZS 2

3

58

Piekielny Bartosz

ZS 2

3

60

Wojcieszak Michał

I LO

3

61

Patyk Błażej

ZS 2

3

62

Matyszczyk Grzegorz

ZS 2

3

63

Musiała Hubert

I LO

3

64

Łebzuch Szymon

ZS 3

3

65

Podgórniak Michał

ZS 3

2

66

Kotala Mateusz

ZS 3

2

67

Kostek Dawid

ZS 2

2

68

Michnik Marcel

I LO

2

69

Bożek Grzegorz

 ZS 3

2

70

Jura Przemysław

ZS 2

2

71

Szuster Daniel

 ZS 3

2

72

Warzycha Mateusz

ZS 3

2

73

Kapral Bartłomiej

ZS 3

2

74

Machelski Mikołaj

I LO

2

75

Miłowski Mateusz

ZS 3

2

76

Politański Kajetan

ZS 3

2

77

Nawrocki Wiktor

ZS 3

2

78

Gadomski Wojciech

II LO

2

79

Siwik Tomasz

II LO

2

80

Światły Dawid

ZS 3

2

81

Kuźnik Michał

ZS 3

2

82

Skrzypecki Maciej

I LO

1

83

Janyszek Mariusz

II LO

1

84

Janik Kuba

II LO

1

85

Kukuła Piotr

II LO

1

86

Kowalczyk Dominik

II LO

1

87

Reczkowski Kamil

ZS 1

1

 

                                                                   

Chłopcy, którzy zajęli  pierwsze 5 miejsc będą reprezentować powiat wieluński na Finałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Zawody te odbędą się w

            w Uniejowie 28.09.2017r.

 

 

Klasyfikacja końcowa szkół :

 

Zespół Szkół nr 1                 99 pkt.
Zespół Szkół nr 2                 95 pkt.
I Liceum Ogólnokształcące   61 pkt.
Zespół Szkół nr 3                 59 pkt.
II Liceum Ogólnokształcące 26 pkt.